Skip to content

Czym charakteryzują się komputery firmy ADAX?

Komputery ADAX istnieją na polskim rynku od 1993 roku i stały się zaufaną marką dla ponad miliona użytkowników. Marka ADAX przetrwała próbę czasu i jesteśmy dumni, że możemy łączyć pokolenia zadowolonych klientów.

Przez ten czas ADAX stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu IT w Polsce. Z naszych komputerów korzystają administracje rządowe, samorządowe, uczelnie wyższe oraz największe przedsiębiorstwa w całym kraju. Są one projektowane we współpracy ze światowymi liderami technologii i przechodzą wyczerpujące testy zanim trafią do naszych klientów. Ich jakość potwierdzają uznane na całym świecie certyfikaty.

Celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań, bez względu na to, jak wymagające są ich potrzeby.

Produkty wytwarzane są przy użyciu trwałych i niezawodnych materiałów oraz z myślą o ich efektywnym, ekonomicznym wykorzystaniu w terenie. Zapewnia się również sprawny serwis gwarancyjny i profesjonalną obsługę, a także elastyczne harmonogramy produkcji, dzięki czemu można stworzyć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

ADAX oferuje szeroki zakres scenariuszy serwisowych i warunków gwarancyjnych dostosowanych do potrzeb klientów. Można sprawnie wyprodukować, dostarczyć i uruchomić w wyznaczonych miejscach ogromną liczbę komputerów wyprodukowanych według uzgodnionych specyfikacji.

Ponieważ ADAX został stworzony przez zespół ludzi, których kompetencje potwierdza seria skutecznych wdrożeń tysięcy komputerów pracujących w newralgicznych dla biznesu lokalizacjach klientów, doskonale, czego oczekuje od użytkownik komputera ADAX.

Od początku istnienia firmy inwestuje się w ciągłe doskonalenie i stale opracowuje się nowe produkty i rozwiązania, które odpowiadają najnowszym potrzebom klientów. Zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy pracują w tej branży od ponad 20 lat. Doskonale rozumie, czego oczekuje od użytkownik komputera ADAX.

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub wątpliwości dotyczących sprzętu ADAX, można się skontaktować za pośrednictwem kontakt adax. Mogą Państwo również skontaktować się bezpośrednio poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej w zakładce wsparcie. Poprzez wszystkie te formy kontaktu, z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące zakupionego sprzętu lub dostępności danych produktów.

3 komentarze

 1. Michał
  4 sierpnia 2022 @ 12:00

  Komputery ADAX są na wysokim poziomie jakości i niezawodności. Sam korzystam z jednego z modeli i jestem bardzo zadowolony.

 2. Bartek
  4 sierpnia 2022 @ 12:01

  Od kilku miesięcy używam komputera firmy ADAX. Przekonałem się o jego doskonałej jakości i niezawodności, a także o tym, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Gorąco polecam tę markę każdemu, kto szuka nowego komputera.

 3. Czesław
  4 sierpnia 2022 @ 12:04

  Od lat mam przyjemność korzystać z komputerów ADAX i mogę powiedzieć, że są trwałe oraz dostarczające wiele dobrego pod względem pracy. Obecnie korzystam z jednego z ich modeli i od lat sprawdza się u mnie doskonale.

Dodaj komentarz