Skip to content

Łatwość rezerwacji – dzięki Booking Kontakt

Booking.com to serwis internetowy obsługujący miliony hoteli, apartamentów, domów i innych obiektów noclegowych w Polsce i na świecie. Umożliwia łatwą rezerwację wybranego miejsca w dowolnym miejscu na świecie, obsługuje bezpieczne płatności i oferuje zniżki na pobyt. Jest to najpopularniejsza strona do rezerwacji noclegów.

Strona pozwala na wyszukiwanie miejsc przy użyciu szerokiej gamy filtrów, a także posiada bardzo ładny interfejs użytkownika, który ułatwia poruszanie się po stronie. Booking.com oferuje również aplikację dla urządzeń z systemem iOS, która ułatwia dostęp do rezerwacji z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Obsługa klienta w Polsce jest dostępna pod następującymi numerami: 022 306 08 55 oraz +48 223 060 855. Dzwoniąc na infolinię, zostaniesz połączony z konsultantem ds. rezerwacji, który odpowie na Twoje pytania. Z obsługą klienta możesz się również skontaktować dzwoniąc pod numer +31 20 712 5670, ale pamiętaj, że ten numer łączy Cię z siedzibą Booking w Holandii (mogą obowiązywać opłaty międzynarodowe).

Booking kontakt posiada przyjazną dla użytkownika stronę internetową, która jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu po zalogowaniu. Czat na żywo z aktywnym doradcą infolinii to najszybszy sposób na kontakt i rozwiązywanie problemów.

Na stronie znajduje się również sekcja często zadawanych pytań, w której można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

3 komentarze

 1. Henryk
  8 czerwca 2022 @ 12:36

  Cieszę się, że istnieje ten serwis booking.com, dzięki niemu bez problemu zarezerwuję wakacje.

  Jestem bardzo wdzięczny za wasze usługi i mam nadzieję, że będziecie je świadczyć w przyszłości i jeszcze przez wiele lat.

 2. Karolina
  8 czerwca 2022 @ 12:37

  Chciałam wyjechać z rodziną na wakacje, ale nie wiedziałam, jak je zarezerwować. Dlatego zdecydowałem się skorzystać z booking.com. Strona jest łatwa w obsłudze i oferuje wiele różnych opcji rezerwacji wakacji.

 3. Bernia
  8 czerwca 2022 @ 12:39

  Miałam możliwość zarezerwowania wakacji z Booking.com. Próbowałam znaleźć idealne miejsce dla mojej rodziny i przyjaciół, ale było to bardzo trudne. Jednak teraz, kiedy znalazłam ten serwis, będzie mi o wiele łatwiej znaleźć idealne miejsce dla nas!

Dodaj komentarz