Skip to content

Revolut Pay: aplikacja dzięki której natychmiast zapłacisz za zakupy

Spis treści

Revolut Pay to nowa oferta firmy fintech Revolut, która pozwala użytkownikom dokonywać płatności zbliżeniowych za pomocą smartfonów. Aplikacja będzie dostępna zarówno dla systemu iOS, jak i Android, i można jej używać do płacenia za przedmioty w sklepach i restauracjach, a także do wypłacania gotówki w bankomatach. Telefon revolut to idealny sposób na kontakt w sprawie wyboru usługi płatności. Warto zapoznać się z dostępnymi ofertami Revolut, zanim ktoś zdecyduje się zarządzać swoimi finansami za ich pośrednictwem.

Ponieważ trzeba przechowywać dane karty kredytowej w aplikacji, firma obiecała zaszyfrować je za pomocą zabezpieczeń klasy bankowej. Będziesz mógł również ustawić dwuskładnikowe uwierzytelnianie dla większej ochrony, a jeśli chcesz przelać pieniądze między kontami Revolut lub wysłać je jako prezent, to nie ma potrzeby stosowania żadnych opłat ani kwot minimalnych – wystarczy wpisać adres e-mail lub numer telefonu odbiorcy i wybrać kwotę, którą chcesz przelać. Klienci sklepu internetowego mają do wyboru coraz większą liczbę metod płatności. BLIK to najpopularniejsza metoda płatności za zakupy w internecie, ponieważ jest szybka i prosta w obsłudze. Wystarczy, że wejdziesz do aplikacji swojego banku, przepiszesz sześciocyfrowy kod z aplikacji bankowej na stronie internetowej i potwierdzisz płatność. Dzięki nowej aplikacji Płatności BLIK można dokonywać płatności w swoim smartfonie. W aplikacji można zapisać swoje konto bankowe i dodać do niego swoją kartę BLIK. Dzięki temu  można szybko i łatwo potwierdzać płatności w telefonie. Nic dziwnego, że klienci chętniej płacą BLIKiem w sieci niż kartami debetowymi. Mimo konkurencji (BLIK to tylko jeden z wielu) brytyjska firma fintechowa również postanowiła ułatwić użytkownikom życie i sprawić, by płacenie za zakupy online było szybsze i przyjemniejsze. Nowa usługa Revolut Pay, dostępna już dla firm e-commerce w Wielkiej Brytanii i Europie, oprócz wygody oferuje klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, ponieważ transakcje muszą być dokonywane za pomocą Face ID lub czytnika linii papilarnych w urządzeniu.

Brytyjska firma fintech informuje, że jej autorska metoda płatności jest dostępna do zakupów za pośrednictwem smartfonów i komputerów stacjonarnych lub innych urządzeń. Ponadto mogą z niej korzystać nie tylko klienci Revolut – usługa jest również dostępna dla posiadaczy kart płatniczych Mastercard i Visa wydanych przez inne banki. Według Brytyjczyków nowa usługa płatności pozwoli im na dokonywanie większej liczby zakupów online, ponieważ wielu ich nie sfinalizuje. Czemu? Klienci najczęściej zgłaszają, że proces płatności jest zbyt długi i niejasny, z ograniczonymi opcjami metod płatności. Dzięki Revolut Pay płatność to tylko jedno kliknięcie. Sprzedawcy muszą jednak wdrożyć nowe metody płatności od brytyjskich fintechów. Revolut ogłosił, że uruchomi nowy system płatności o nazwie Revolut Pay. Firma ma ponad 20 milionów klientów na całym świecie. Zachęcają sklepy do przyjęcia nowego systemu, ponieważ zwiększy to sprzedaż, ponieważ klienci są mniej skłonni do porzucania swoich koszyków. Nowy system płatności pozwoli klientom płacić za zakupy za pomocą smartfona. Sklepy mogą oferować oferty cash-back za zakupy dokonane za pomocą nowej platformy, co zachęci więcej osób do korzystania z niej.

1 Comment

  1. Bartek
    4 października 2022 @ 10:14

    Uważam, że Revolut robi bardzo dużo dla swoich klientów. Oferuje szeroką gamę usług w rozsądnych cenach i zawsze wydaje się wymyślać nowe sposoby, aby ułatwić życie swoim użytkownikom. Podoba mi się również to, że oferują użytkownikom możliwość płacenia za rzeczy w różnych walutach i automatycznie wymieniają walutę po najlepszym możliwym kursie.

Dodaj komentarz