Skip to content

Uber Eats świętuje 5 lat działalności na terenie Polski

Spis treści

Numer uber eats to platforma dostarczająca jedzenie, która istnieje od ponad pięciu lat. Aby uczcić swoje urodziny, Uber Eats przygotował szereg promocji dla swoich użytkowników. Można dołączyć do świętowania, zamawiając w jednej z tych uczestniczących restauracji, które zaoferują zniżki i oferty specjalne na cześć urodzin Uber Eats.

Z okazji 5. rocznicy istnienia Uber Eats daje Ci szansę na skorzystanie z szeregu promocji i rabatów. Teraz można otrzymać darmową dostawę przy pierwszym zamówieniu z Uber Eats. Wystarczy pobrać aplikację i wpisać kod „5OFF” w polu promocji! Oprócz tej oferty Uber Eats przygotował szereg zniżek dla swoich użytkowników. Zdarzają się przypadki, w których można uzyskać nawet 50% zniżki na rachunek! Uber Eats początek swojej działalności w Polsce datuje na luty 2017 roku, miejscem startu była Warszawa. Usługa dostarczania żywności, która pozwala na zamawianie z lokalnych restauracji i dostarczanie posiłku do miejsca zamieszkania.

W kolejnych latach od premiery Uber Eats stale zyskiwał na popularności. Zwiększała się liczba lokalizacji i miast współpracujących z platformą, a po 5 latach z usług Uber Eats można korzystać w ponad 100 miejscach w Polsce i zamawiać ulubione dania z ponad 6000 lokali. Można spróbować zamawiać codziennie z innej restauracji w kraju, potrzebowano kolejnych 5 lat, aby sprawdzić je wszystkie. Z okazji rocznicy powstania Uber Eats przygotowano podsumowanie Twojej historii zamówień. Jest ono pełne ciekawostek na temat tego, co najczęściej zamawia się, ile czasu zaoszczędzono korzystając z usługi, a nawet skąd najczęściej zamawiano. Z przyjemnością informuje się, że kolejne pięć tygodni urodzinowych promocji będzie dostępne dla użytkowników. Co tydzień będzie ogłaszana kolejna odsłona wspólnego świętowania.

2 komentarze

  1. Adam
    21 września 2022 @ 10:05

    To wspaniale, że Uber Eats jest w Polsce już od 5 lat. To powód do dumy i cieszę się, że moi bracia też są z tego dumni.

  2. Konrad
    21 września 2022 @ 10:08

    Sądzę, że Uber Eats Ciężko pracował, aby nadążyć za potrzebami użytkowników i jestem podekscytowany tym, że jest przez 5 lat w Polsce.

Dodaj komentarz